Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przypadki małżeńskie

Małżeństwo to dziedzina, w której niemal każdy uważa się za eksperta. Nikt jednak nie ma takich doświadczeń, jakie mają inni.  Przypadki małżeńskie zawierają niektóre z takich niepowtarzalnych historii opowiedzianych przez stare, dobre małżeństwa. Napisane ze sporą dawką humoru, nie tylko bawią, lecz także dają wiele do myślenia. Książka zawiera w sobie nagrodę, która może być prawdziwą niespodzianką dla czytelnika.

194, oprawa miękka, klejona.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Małżeństwo to dziedzina, w której niemal każdy uważa się za eksperta. Nikt jednak nie przeżył tego, co inni. Brakłoby atramentu, żeby opisać, jak różnorodne są nasze doświadczenia. Przypadki małżeńskie zawierają niektóre z takich niepowtarzalnych historii opowiedzianych przez stare, dobre małżeństwa. Napisane ze sporą dawką humoru, nie tylko bawią, lecz także dają wiele do myślenia. Książka zawiera nagrodę, która może być prawdziwą niespodzianką dla czytelnika.

przypadki_01