Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Słownik przechery

Słownik przechery to zbiór rogatych definicji, których autorami są ludzie o wyjątkowym poczuciu humoru. Czasami przebija z nich ironia, a czasami smakują jak piołun. Raz odzwierciedlają pół, a raz półtorej prawdy. Ale łączy je jedno: są rozbrajające! Zamiast marnować czas na czytanie opisu, zajrzyj do książki. Jeśli cię nie rozbawi, nie ma co poświęcać jej uwagi. Ale jeśli zmusi cię do śmiechu, szkoda byłoby nie mieć jej w domu!

216 stron, oprawa miękka.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Słownik przechery” to zbiór rogatych definicji, których autorami są ludzie o wyjątkowym poczuciu humoru. Czasami przebija z nich ironia, a czasami smakują jak piołun. Raz odzwierciedlają pół, a raz półtorej prawdy. Ale łączy je jedno: są rozbrajające! Zamiast marnować czas na czytanie opisu, zajrzyj do książki. Jeśli cię nie rozbawi, nie ma co poświęcać jej uwagi. Ale jeśli zmusi cię do śmiechu, szkoda byłoby nie mieć jej w domu!

slownik_01