Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Grzech przemilczenia

49,00 zł
Brutto

Gdy człowiek schodzi na drogę przestępstwa, przypomina kierowcę, który zjechał niewłaściwym zjazdem z autostrady – nie może od razu zawrócić. O ile kierowcy zawracają, o tyle w prawdziwym życiu nie jest to takie proste. Grzech przemilczenia to historia młodego mężczyzny, który w imię źle pojętej przyjaźni popada w tarapaty życiowe. Książka opowiada, w jaki sposób usiłuje się z nich wydostać.

Powieść osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach mających miejsce na Dolnym Śląsku na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. W 2018 roku została uhonorowana Nagrodą Literacką im. Tadeusza Mycińskiego.

Oprawa miękka, szyta

Strony: 384

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Grzech przemilczenia to historia chłopca, który w imię źle pojętej przyjaźni popada w konflikt z prawem, trafia do więzienia. Szokujące doświadczenia szybko czynią z niego mężczyznę. Pragnie powrotu do normalności. Okazuje się jednak, że to nie takie proste. Na drodze stoi przede wszystkim system, który wcale nie jest zainteresowany likwidacją patologii. Bohater postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce, decyduje się na wyjątkowo ryzykowny krok. Inicjuje to akcję, od której trudno się oderwać. Przekonasz się o tym już po lekturze pierwszych akapitów.

grzech_01