Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Grzech przemilczenia

35,00 zł
Brutto

Grzech przemilczenia to historia chłopca, który w imię źle pojętej przyjaźni popada w konflikt z prawem, trafia do więzienia. Szokujące doświadczenia szybko czynią z niego mężczyznę. Pragnie powrotu do normalności. Okazuje się jednak, że to nie takie proste. Na drodze stoi przede wszystkim system, który wcale nie jest zainteresowany likwidacją patologii. Bohater postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce, decyduje się na wyjątkowo ryzykowny krok. Inicjuje to akcję, od której trudno się oderwać. Przekonasz się o tym już po lekturze pierwszych akapitów…

303 strony, oprawa miękka.

Ilość

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Grzech przemilczenia to historia chłopca, który w imię źle pojętej przyjaźni popada w konflikt z prawem, trafia do więzienia. Szokujące doświadczenia szybko czynią z niego mężczyznę. Pragnie powrotu do normalności. Okazuje się jednak, że to nie takie proste. Na drodze stoi przede wszystkim system, który wcale nie jest zainteresowany likwidacją patologii. Bohater postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce, decyduje się na wyjątkowo ryzykowny krok. Inicjuje to akcję, od której trudno się oderwać. Przekonasz się o tym już po lekturze pierwszych akapitów.

grzech_01
1000 Przedmioty