Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SUGESTIE SŁOWA TOM I

30,00 zł
Brutto

Człowiek jest taki, jaki jest jego sposób myślenia – ta idea przewija się przez całą Sugestie słowa. Nie jest to zatem książka dla wszystkich, a jedynie dla tych, którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego, co nam się przydarza pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiek na lepsze, trzeba zacząć od sposobu myślenia, gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu – żeby inspirować do pozytywnych zmian!

Książka składa się z trzech niezależnych tomów, które można czytać oddzielnie. Każdy z tomów zawiera skorowidz tematyczny.

Oprawa miękka, klejona.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Człowiek jest taki, jaki jest jego sposób myślenia – ta idea przewija się przez całą „Sugestie słowa”. Nie jest to zatem książka dla wszystkich, a jedynie dla tych, którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego, co nam się przydarza pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiek na lepsze, trzeba zacząć od sposobu myślenia, gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu – żeby inspirować do pozytywnych zmian!

sugestie_01