Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Daisy – błękitna tożsamość t.2

59,00 zł
Brutto

Przerwany gwałtownie romans, wyprawa do Indii i trudne wybory natury emocjonalnej – to tylko niektóre z wątków drugiej części powieści pt. „Daisy. Błękitna tożsamość”.  Czy księżna usłucha wewnętrznego głosu i zerwie z fałszywą przyzwoitością, czy raczej ulegnie presji klasy społecznej, do której należy? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, warto sięgnąć do kolejnego tomu książki.

Druga część powieści, podobnie jak pierwsza, oparta jest na pamiętnikach bohaterki oraz źródłach historycznych dotyczących arystokracji europejskiej przełomu XIX i XX wieku. To historia ubrana w szaty literatury pięknej. Przygotuj się więc na fascynującą przygodę i niezwykłą podróż w książęcym towarzystwie!


484 strony, oprawa miękka, szyta.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

Zasady reklamacji / zwrotów

Przerwany gwałtownie romans, wyprawa do Indii i trudne wybory natury emocjonalnej – to tylko niektóre z wątków drugiej części powieści pt. „Daisy. Błękitna tożsamość”.  Czy księżna usłucha wewnętrznego głosu i zerwie z fałszywą przyzwoitością, czy raczej ulegnie presji klasy społecznej, do której należy? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, warto sięgnąć do kolejnego tomu książki. Druga część powieści, podobnie jak pierwsza, oparta jest na pamiętnikach bohaterki oraz źródłach historycznych dotyczących arystokracji europejskiej przełomu XIX i XX wieku. To historia ubrana w szaty literatury pięknej. Przygotuj się więc na fascynującą przygodę i niezwykłą podróż w książęcym towarzystwie!

daisy_02

Zobacz także